Aby wygodne i komfortowo gotować konieczne jest zaopatrzenie naszej kuchni w elementy wysokiej klasy. Poza garnkami i sprzętami AGD warto wybrać zestaw noży kuchennych wykonanych z trwałych materiałów. Faktem jest, że dzisiaj poszukujemy nie tylko trwałości, ale również ciekawego designu – projektanci wychodzą więc nam naprzeciw!

Gdzie znaleźć ciekawy zestaw noży kuchennych?

Nowoczesne noże łączą wysoką jakość, funkcjonalność i doskonały wygląd – projektanci dbają o to, aby elementy te zdobiły przestrzeń i pozwalały na wygodniejsze gotowanie. Noże tworzone są z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia, ścieranie, wnikanie brudu. Ostrza tworzone są ze stali nierdzewnej 18/10, którą dodatkowo wzmocniono poprzez wanad, chrom czy molibden. Dzięki tym pierwiastkom ostrza nie odkształcają się, nie są podatne na działanie korozji, nie kruszą się. Zestaw noży kuchennych składa się z kilku elementów: są to noże do szatkowania warzyw, jak również tasaki do mięsa, noże do filetowania ryb. Ostrza zaprojektowane są w taki sposób, aby możliwe było uzyskanie pewnej elastyczności, co okazuje się niezbędne podczas krojenia. Na uwagę zasługują również rękojeści – są one tworzone z materiałów antypoślizgowych, przez co krojenie nie sprawia problemów i jest bezpieczne. Dzięki profilowaniu rękojeści noże znacznie lepiej leżą w dłoniach. 

Świetny design noży kuchennych

Czy wiesz, że zestaw noży kuchennych może idealnie wpisywać się w najnowsze trendy? Na stronie gerlach.pl znajdziemy komplety, w których rękojeści i stojaki tworzone są z naturalnego drewna. Zastosowanie tego tworzywa sprawi, że kuchnie w stylu rustykalnym czy loftowym staną się jeszcze ciekawsze wizualnie! Stojaki pozwolą na bezpieczne i wygodne przechowywanie noży. 

Comments are closed.

meble z technorattanu producent składane zadaszenie tarasu nowoczesne zadaszenia tarasów