Modna, funkcjonalna beżowa kuchnia

Beżowa kuchnia to jedna z najbardziej uniwersalnych, neutralnych propozycji, sprawdzająca się w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, apartamentach i kawalerkach. To tego typu propozycja, która jest dedykowana dla osób, właściwie nie mających pomysłu na to, jak urządzić swoją kuchnię.

Klasyczna, beżowa kuchnia

Klasyka jest zawsze na topie i nigdy się nie znudzi – chociażby nie wiadomo co się działo. Tego typu pomieszczenie wspaniale sprawdzi się w domach, gdzie mieszkają minimum dwa pokolenia. Seniorzy niezbyt lubią minimalistyczne wnętrza. Osobom młodym przeszkadzać może tradycyjna ilość zdobień. Prosta, niezbyt wyszukana klasyka, minimalna ilość zdobień na frontach, dobre oświetlenie – obydwa pokolenia nie będą miały problemu z tym, aby w takiej kuchni odnaleźć się na nowo. W klasycznym wydaniu taka kuchnia bardzo często łączona jest z elementami drewnianymi.

Kuchnia w stylu glamour

Wbrew obiegowej opinii, beżowa kuchnia jest doskonałą propozycją dla wszystkich miłośników elegancji, czyli popularnego glamour. Wystarczy tylko postarać się o odpowiednie dodatki, aby postawić na połysk, który tak bardzo charakterystyczny jest dla tego trendu aranżacyjnego. Wśród złotych lub srebrnych dodatków nie powinno zabraknąć m.in. gałek do mebli, odpowiednich lamp, dekoracji ściennych, a nawet mis, czy też pater na owoce/słodkie desery. Do tego wszystkiego warto również dodać płytki lustrzane. Doskonała propozycja dla tych osób, które chcą na bieżąco kontrolować swój wygląd – nawet podczas gotowania. 

 


Opublikowano

w

przez