Szał karnawału

Okres karnawału to czas wielu imprez i wyjść towarzyskich, w czasie których każda kobieta chce wyglądać jak najlepiej. Czasem niestety nie jest to takie łatwe – tylko nieliczne mogą się pochwalić figurą modelki, większość ma pewne niedostatki do ukrycia. Właściwym strojem jednak można skorygować wszystko, czy to fałdka, czy zbędny kilogram.

Dopasowane i seksowne sukienki?

Sukienki opinające ciało kojarzone są z seksownością, prawda jednak jest taka, że w gruncie rzeczy bardzo nieliczne i zwykle młodziutkie dziewczyny mogą sobie na takie pozwolić bez problemu. Ciało nie jest idealne, po zjedzeniu posiłku pojawiają się wzdęcia, a to wszystko uwydatnia dopasowana sukienka. Jednak jeśli jest to wymarzony krój, niewielkie niedoskonałości może zatuszować bielizna wyszczuplająca. Dzięki bieliźnie wyszczuplającej ciało będzie wydawało się idealne, ponieważ zostanie przez nią opięte, a wszelkie fałdki się ukryją i nie będzie ich widać pod sukienką.

Lejące tkaniny, marszczenia

Sukienki z lejących tkanin z odpowiednio umiejscowionymi marszczeniami potrafią zdziałać cuda i sprawić, że nawet kobieta nosząca duży rozmiar będzie wyglądała dobrze. Mierząc ubrania trzeba zwracać uwagę na miejsca, gdzie tkanina się opina w niekorzystny sposób, a także sprawić, by sukienka marszczeniami podkreślała partie ciała, które uważa się za korzystne i warte uwydatnienia. Ostatecznie nawet wybierając taką sukienkę warto założyć bieliznę wyszczuplającą, na wypadek gdyby w trakcie zabawy okazało się, że jednak sukienka nie wystarcza, by wyglądać jak najlepiej. Bielizna wyszczuplająca przyda się również, gdy kobiecie nie podobają się nadmiernie lejące i luźne sukienki – dzięki niej można wybrać bardziej dopasowane i nadal wyglądać dobrze.

Błyszczące

Sylwester i karnawał to czas, kiedy szczególnie kuszą błyszczące sukienki, brokat, cekiny i ogólnie wszystkie dodatki, które świecą. Zanim jednak wybierze się tak błyszczącą sukienkę należy to dobrze przemyśleć. Raz, że nadmiar błysku może wyglądać bardzo kiczowato nawet na imprezie karnawałowej, dwa, że źle umiejscowione błyszczące dodatki mogą podkreślić to, czego by się podkreślać nie chciało. Żadna bielizna wyszczuplająca nie pomoże, jeśli wybierze się sukienkę, która na brzuchu będzie miała jasne błyszczące dodatki – przyciągną wzrok w te rejony, w które przyciągać się go zwykle nie chce. Lepiej wybierać elementy błyszczące w ciemnych kolorach i podłużne pasy wzdłuż ciała, lekko nachodzące na brzuch. Dzięki temu sukienka będzie współpracować z bielizną wyszczuplającą i pięknie wyglądać.

Więcej informacji znajdziesz na stronie bielizna wyszczuplająca.