Paleta możliwości dla stosujących akcesoria do zdobienia paznokci

Kamienie, cyrkonie, folie, piasek dekoracyjny, szablony, stemple – czego jeszcze kobieta potrzebuje do szczęścia? Piękno, piękno, piękno i jeszcze więcej piękna! Lśniąca zasłona na paznokciach doda tajemnicy, błyszcząca folia zachwyci efektem 3D, a kamienie i dodadzą fajerwerki emocji! Pomogą w tym akcesoria do paznokci.

Dzięki nowoczesnym osiągnięciom w branży kosmetycznej i fantazji niestrudzonych projektantów kobiety mają do dyspozycji wiele pomysłów na dekorowanie manicure. Każdego roku coś nowego i niezwykłego wchodzi w modę. Pojawią się z nowinkami wyszukane akcesoria do paznokci.

Jak korzystać z dekoracji paznokci?

Współczesna kobieta ma tak duży asortyment biżuterii, że wybór czasami nie jest łatwy. Dziś zdobienie paznokci stało się odrębną formą sztuki, mistrzowie rywalizują ze sobą w elegancji i wyobraźni, stosując w zmaganiach o uwagę klienteli coraz to nowe akcesoria do paznokci.Dekorowanie paznokci nie tylko poprawia nastrój, ale także podkreśla indywidualność, na przykład za pomocą wybranego wzoru możesz wizualnie zmienić kształt paznokcia, skrócić go, wydłużyć.

Kryształy układa się na już pokrytej kolorem i wysuszonej płytce. Wygodnie jest to zrobić za pomocą specjalnego ołówka woskowego. Podstawą, na której zostaną przymocowane cyrkonie, może być dowolny Top bez lepkiej warstwy lub bazy. Należy pamiętać, że w przypadku niewłaściwego położenia kamienia nie każdy materiał pozwoli go przesunąć.

Korzystanie z projektu fotograficznego

Za pomocą tej techniki możesz stworzyć dowolny projekt, nawet bez specjalnych umiejętności. W razie potrzeby nadruk jest przycinany do wielkości paznokcia. Paznokieć musi być odtłuszczany. Nakłada się na niego powłokę bazową (biały ton bazowy pasuje do każdego wzoru), a następnie projekt oddzielony od podłoża za pomocą pęsety jest przenoszony na płytkę paznokcia, dociskany i delikatnie prostowany. Od góry odbitka fotograficzna jest pokryta utrwalaczem. Tak zmyślnych akcesoriów do paznokci spotyka się coraz więcej.

Folia do dekoracji jest interesującym materiałem. Cienki arkusz folii jest wstępnie cięty w postaci “odłamków”, a po nałożeniu i wysuszeniu lakieru na lepką powłokę pęsetą nakłada się je w dowolnej kolejności. Krawędzie szklanych odłamków imitują potłuczona szybę, a gotowa powłoka z wierzchu powinna być przykryta błyszczącym wykończeniem.

Istnieje wiele akcesoriów do paznokci używanych do dekoracji paznokci: cekiny, koraliki, cyrkonie, perły, folia, suszone kwiaty, odbitki fotograficzne, brokat, pigmenty, farby, mika, selekcjonowany i barwiony piasek – i to jeszcze nie jest pełna lista.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/akcesoria/akcesoria-akcesoria/.